Chirurg Naczyniowy z DoktorA w WarszawieOd początku działania Centrum Medycznego doktorA, w bardzo szerokim zakresie zajmujemy się leczeniem chorób z zakresu flebologii. Wieloletnie doświadczenie praktyczne w tej dziedzinie oraz wiedza naukowa zdobywana przez lata podczas współpracy z ośrodkami krajowymi i zagranicznymi, daje nam możliwości poradzenia sobie z licznymi problemami dotyczącymi chorób żył, z którymi zwracają się do nas pacjenci.

 

 

 

W zakresie naszych usług znajdują się:

skleroterapia-na-salioperacyjnej-warszawa-2016skleroterapia-konsekwencjeDysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym oraz doskonałymi warunkami lokalowymi, stworzonymi specjalnie, aby w sposób ukierunkowany pomagać chorym, u których znajdujemy patologie układu żylnego. Każdy pacjent wymaga indywidualnego spojrzenia i właśnie w ten sposób odnosimy się do działań z zakresu flebologii. Dlatego dopasowujemy metodę leczenia do osoby chorego, a nie zakładamy, że taki, czy inny system terapeutyczny jest najlepszy dla każdego. Można powiedzieć, że skrajamy leczenie za miarę jednostkowego przypadku. 

 

 

flebologia_zabiegiskleroterapia_A.ZielińskiNieustannie doskonalimy zespół flebologii doktorA, dzielimy się również naszą wiedzą z innymi organizując kursy z zakresu leczenia chorób żył, czy prezentując własne doświadczenia na kongresach naukowych . Przez lata działalności w dziedzinie flebologii zaufało nam wielu pacjentów, jesteśmy gotowi pomagać kolejnym w powrocie do zdrowia ich żył.

 

 

Nasz zespół specjalistów przygotował dla Państwa ciekawe treści z tej dziedziny

 

 

 

 

 

Terapia przeciwobrzękowa

Terapia obrzękowa polega na zmniejszeniu oraz ustabilizowaniu obrzęków limfatycznych w organizmie. Centrum Medyczne doktorA prezentuje trzy zabiegi, które wspólnie tworzą autorski system kompleksowej terapii przeciwobrzękowej. Zobacz na filmie, jak to wygląda. Narratorem jest doświadczona fizjoterapeutka, mgr Małgorzata Wyszyńska z doktorA.

 

 

 

Laserowe operacje żylaków

Jeśli została u Państwa stwierdzona obecność żylaków lub inne objawy przewlekłej choroby żylnej kończyn dolnych, niekoniecznie musi oznaczać to, że będą Państwo musieli poddać się złożonej operacji chirurgicznej polegającej na usuwaniu nieprawidłowo działających żył.