Sobota 20 Kwietnia

Szanowni Pacjenci, uprzejmie informujemy,że w dniu 20 kwietnia (sobota) przychodnia będzie nieczynna.

więcej

Badanie słuchu i konsultacje u protetyka

  Słuch stanowi jeden ze zmysłów, umożliwiających człowiekowi odbiór bodźców zewnętrznych z otoczenia. Dzięki wyposażeniu w receptory o dalekim zasięgu – pełni niezwykle istotną funkcję poznawczą oraz wspiera orientację w przestrzeni.

więcej

Gastroenterolog

  Gastroenterologia stanowi dziedzinę medycyny, skupiającą się na diagnostyce oraz leczeniu chorób układu pokarmowego. Wspomniane dolegliwości mogą dotyczyć żołądka, wątroby, trzustki, jelit, przełyku itd. Kontrola stanu tych organów jest dziś szczególnie istotna ze względu na negatywne oddziaływanie szybkiego tempa życia, niewłaściwego odżywiania oraz stresu. 

więcej

Gimnastyka korekcyjna dla dzieci

  Pojawiające się w dzieciństwie wady postawy mogą wiązać się z bardzo poważnymi konsekwencjami w życiu dorosłym. Z tego właśnie powodu tak ważne jest właściwa i szybka reakcja w obliczu wszelkich zwyrodnień. Nieocenionym wsparciem jest tu gimnastyka korekcyjna.

więcej

Podolog i zabiegi podologiczne

  Podologia stanowi stosunkowo nową, ale bardzo prężnie rozwijającą się w naszym kraju specjalizacją, ukierunkowaną na zapewnieniu zdrowia i pięknego wyglądu naszych stóp. Jest to niezwykle ważne nie tylko w zbliżającym się okresie wiosenno-letnim (częstsza ekspozycja stóp), ale przez całe życie…

więcej