fbpx

Aktualności | Przychodnia DoktorA | Warszawa

XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej!

Drodzy Lekarze, zachęcamy do wzięcia udziału w XIII Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej! Data: 14-16 września 2023 Lokalizacja: Centrum Dydaktyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego W centrum uwagi: dr Adam Zieliński Mamy zaszczyt poinformować, że dr Adam Zieliński, wybitny ekspert w dziedzinie chirurgii naczyniowej i flebologii, był współtwórcą sesji żylnej, wygłosi podczas niej dwa wykłady […]

więcej o XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej!

Badanie usg doppler tętnic szyjnych

Duża część udarów mózgu spowodowana jest zmianami miażdżycowymi obecnymi w tętnicach szyjnych. Najskuteczniejszą metodą zapobiegania udaru mózgu jest wczesna diagnostyka, monitorowanie zmian miażdżycowych oraz odpowiednia kwalifikacja pacjentów do leczenia operacyjnego. Kiedy wykonać USG tętnic szyjnych wyjaśnia dr Piotr Kaszczewski, ultrasonografista w doktorA.

więcej o Badanie usg doppler tętnic szyjnych

Choroby tarczycy

Jednym z częstszych zaburzeń endokrynologicznych jest nieprawidłowa funkcja lub morfologia tarczycy. Niejednokrotnie pacjenci borykają się z niedoczynnością, nadczynnością lub guzkami tarczycy. Więcej informacji na temat tych schorzeń przedstawi dr Monika Kaszczewska, endokrynolog w doktorA.  

więcej o Choroby tarczycy

Czym jest psychoterapia?

Psychoterapia zajmuje się szerokim spectrum trudności – od bardzo poważnych chorób psychicznych, poprzez zaburzenia osobowości i trudności ze zmianami nastroju. Coraz częściej psychoterapia wykorzystywana jest też jako narzędzie rozwoju osobistego. Kiedy warto zgłosić się do psychoterapeuty wyjaśni Katarzyna Maternowska, psychoterapeuta w doktorA.

więcej o Czym jest psychoterapia?
strona   następna strona

Ustawienia

Czcionka
Kontrast