Pobranie krwi u dzieci

Szanowni Pacjenci, w związku z nieobecnością pielęgniarki pediatrycznej, w najbliższy czwartek nie będziemy wykonywać pobrań u najmłodszych dzieci.  Za utrudnienia przepraszamy.  

więcej

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy

Niech czas Wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy, aby wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości. Abyśmy przez życie kroczyli silni i zmotywowani do podejmowania kolejnych wyzwań. Niech symbol Boskiego odrodzenia będzie dla nas celem do spełnienia. Alleluja! Zarząd doktorA

więcej

Sobota

Szanowni Pacjenci, uprzejmie informujemy, że w dniu 31 marca 2018 (sobota) przychodnia będzie nieczynna.

więcej

Dyżur pediatryczny w sobotę

Szanowni Pacjenci,  w najbliższą sobotę, tj. 24.03.2018 r., dyżur pediatryczny pełnić będzie lek. Agnieszka Turlińska.  Zapraszamy na prywatne konsultacje pediatryczne w godz. 9.00-11.00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną 22 205 08 01 lub przez stronę www.doktora.pl.

więcej

Kurs doskonalący kompresjoterapii

Polskie Towarzystwo Flebologiczne oraz Centrum Medyczne doktorA serdecznie zapraszają na praktyczny kurs doskonalący z kompresjoterapii z cyklu Masterclass. Zajęcia prowadzone będą w małych grupach z udziałem doświadczonych wykładowców: dr Marka Iłżeckiego oraz dr Krzysztofa Paruzela. Kurs zostanie przeprowadzony przy współpracy firmy Lohmann&Rauscher oraz Medi.

więcej

Dyżur pediatryczny w sobotę

Szanowni Pacjenci,  w najbliższą sobotę, tj. 17.03.2018 r., dyżur pediatryczny pełnić będzie lek. Kinga Gradowska.  Zapraszamy na prywatne konsultacje pediatryczne w godz. 9.30-12.00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną 22 205 08 01 lub przez stronę www.doktora.pl.

więcej