fbpx

Szczepienia przeciw COVID-19

Szanowni Pacjenci, od dnia dzisiejszego zapraszamy na szczepienia drugą dawką przypominającą osoby od 60. roku życia, a także osoby powyżej 12. roku życia z obniżoną odpornością.

więcej

FUNDUSZ EUROPEJSKI

Szanowni Pacjenci, Medart Alicja Zielińska Sp.K.  jest Grantobiorcą projektu pn. Dostępność Plus dla Zdrowia, który finansowany jest z Funduszy Europejskich. Nasza placówka otrzymała grant w wysokości 443 385,00 PLN  na poprawę dostępności świadczeń dla osób ze szczególnymi potrzebami.   Dzięki temu dofinansowaniu ta grupa naszych pacjentów będzie mogła łatwiej zaparkować przed budynkiem, łatwiej dostać się […]

więcej

Szczepienia przeciw COVID-19

Szanowni Pacjenci, w naszej przychodni nadal można wykonać szczepienie przeciw COVID-19. Najbliższe terminy szczepień to 16 i 30 lipca.  W celu umówienia terminu, prosimy o kontakt z rejestracją doktorA: 22 205 08 01.

więcej

Lekarz rodzinny w sobotę

Szanowni Pacjenci, w dniu jutrzejszym zapraszamy pacjentów dorosłych na konsultacje medycyny rodzinnej do dr. Pawła Wala. W celu umówienia terminu, prosimy o kontakt z rejestracją doktorA: 22 205 08 01.  

więcej

Pediatra w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, tj. 9 lipca 2022 r., zapraszamy na konsultacje pediatryczne do dr Pauliny Trościanko. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną 22 205 08 01 lub przez stronę www.doktora.pl.

więcej

LIMFOGRAFIA BARWNIKOWA

Obrzęki kończyn dolnych mogą być plagą dla wielu pacjentów, szczególnie, że często trudno znaleźć przyczynę ich występowania. Niełatwo też je leczyć, choć stosując właściwe postępowanie jest to możliwe i – co najważniejsze – może przynieść dobre efekty. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów dotkniętych obrzękami, zapraszamy Państwa na badanie obrazowe układu chłonnego (limfatycznego) – limfografię barwnikową.

więcej
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Zapytaj
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...