fbpx

PEDIATRA W SOBOTĘ

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, 3 grudnia 2022 r., zapraszamy na konsultacje pediatryczne do dr Pauliny Trościanko. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną 22 205 08 01 lub przez stronę www.doktora.pl.

więcej

Psycholog

Spotkania z psychologiem pomagają poradzić sobie w przeżywaniu trudnych sytuacji, emocji, łagodzą odczuwanie lęku i poczucie smutku. Realnie poprawiają jakość życia. Zapraszamy na konsultacje psychologiczne do mgr Agaty Kuszewskiej-Furtak.  

więcej

PEDIATRA W SOBOTĘ

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, 26 listopada 2022 r., zapraszamy na konsultacje pediatryczne do dr Pauliny Trościanko. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną 22 205 08 01 lub przez stronę www.doktora.pl.

więcej

Pediatra w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, tj. 19 listopada 2022 r., zapraszamy na konsultacje pediatryczne do dr Pauliny Trościanko. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną 22 205 08 01 lub przez stronę www.doktora.pl.

więcej

konferencja „FLEBOLOGIA ESTETYCZNA”

Po 2 latach przerwy w aktywnościach konferencyjnych organizowanych w wersji spotkań osobistych, do kalendarza naukowych wydarzeń flebologicznych, powróciła konferencja Flebologia Estetyczna.

więcej

pediatra w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, tj. 5 listopada 2022 r., zapraszamy na konsultacje pediatryczne do dr Pauliny Trościanko. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną 22 205 08 01 lub przez stronę www.doktora.pl.

więcej
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Zapytaj
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...