fbpx

Pediatra w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, 4.12.2021, przyjmować będzie: dr Kinga Gradowska → pediatra, dr Paweł Wal → lekarz medycyny rodzinnej. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z rejestracją doktorA: 22 205 08 01 lub zapraszamy do rezerwacji przez stronę internetową tutaj.   

więcej

PEDIATRA I INTERNISTA W SOBOTĘ

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, 20.11.2021, przyjmować będą: dr Agnieszka Turlińska→ pediatra, dr Paweł Wal → lekarz medycyny rodzinnej.

więcej

BIAŁA sobota

Szanowni Pacjenci, 20 listopada br. w przychodni doktorA odbędzie się Biała Sobota. Tego dnia zapraszamy na BEZPŁATNE konsultacje lekarskie do dr Szymona Lelasa – chirurga ogólnego. Kto może wziąć udział w akcji❓ 

więcej

Zapraszamy do współpracy

W związku z rozwojemy naszej przychodni poszukujemy do zespołu pielęgniarki lub pielęgniarza. Jeżeli: posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu, masz umiejętność wykonywania standardowych procedur diagnostycznych i laboratoryjnych, jesteś zaangażowana/y i masz chęć rozwoju ZAPRASZAMY DO NAS!

więcej

Szczepienie przeciw grypie

Szanowni Pacjenci, zbliża się sezon infekcji i zwiększonej zachorowalności na grypę. Wszyscy wiemy, że grypy nie można lekceważyć, gdyż może być przyczyną groźnych powikłań. Jednym ze sposobów zapobiegania tej chorobie jest szczepienie. W naszej przychodni dostępne są szczepionki p/grypie na sezon 2021/2022. 

więcej

pediatra i lekarz rodzinny w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, tj. 23 października 2021 zapraszamy na konsultacje pediatryczne i konsultacje medycyny rodzinnej zarówno dzieci, jak i dorosłych. Konsultacji udzielać będą: lek. Agnieszka Turlińska oraz lek. Paweł Wal. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną 22 205 08 01 lub przez stronę www.doktora.pl.

więcej
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Zapytaj
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...