Nie trać czasu! Zarezerwuj wizytę przez internet!

Szanowni Pacjenci, przypominamy o możliwości zarezerwowania wizyty przez internet. Zapraszamy przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę na: www.doktora.pl/strefa-pacjeta/umow-wizyte/ Nie trać czasu! Zarezerwuj wizytę przez internet!  

więcej

Dzień Zakrzepicy

13 października obchodzimy Światowy Dzień Zakrzepicy. Centrum Medyczne doktorA jest oficjalnym partnerem tej akcji. Dzięki niej chcemy dotrzeć do jak największej grupy osób i poszerzyć wiedzę o tej patologii. 

więcej

Chcemy leczyć skutecznie i nowocześnie

W doktorA wiemy, jak ważne dla prawidłowego leczenia pacjentów jest stałe podnoszenie kwalifikacji lekarzy. Aby leczyć nowocześnie i bezpiecznie, cały czas uczestniczymy w życiu międzynarodowego i polskiego środowiska naukowego. Wyrazem tego jest uczestnictwo w konferencjach naukowych.

więcej

NIE DAJ SIĘ! BADAJ SIĘ!

Na raka piersi choruje wciąż zbyt wiele kobiet. Jeśli jednak choroba zostaje odpowiednio wcześnie wykryta, jest całkowicie uleczalna. Postęp medycyny, rozwój technologii, a także umiejętności lekarzy pozwalają na wykrycie choroby w bardzo wczesnym stadium, dlatego warto regularnie się badać i mieć zdrowie pod kontrolą.

więcej

Internetowa rezerwacja wizyt

Szanowni Pacjenci, przypominamy, że macie Państwo możliwość rezerwacji wizyt przez internet, zarówno do lekarzy POZ, jak i do lekarzy specjalistów.

więcej