fbpx

Konsultacje pediatryczne w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, tj. 14 maja 2022 r., zapraszamy na konsultacje pediatryczne do dr Pauliny Trościanko. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną 22 205 08 01 lub przez stronę www.doktora.pl.

więcej

Pediatra w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, tj. 7 maja 2022 r. zapraszamy na konsultacje pediatryczne do dr Kingi Gradowskiej. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną 22 205 08 01 lub przez stronę www.doktora.pl.

więcej

REFLEKSOLOGIA – NOWOŚĆ w doktorA

Refleksologia to nauka o refleksach znajdujących się w stopach, mających bezpośrednie połączenie ze wszystkimi narządami, gruczołami i częściami ciała. Podczas zabiegu refleksy w stopach odpowiadające konkretnym organom ciała są uciskane i pobudzane kciukiem oraz palcami przez specjalistę.

więcej

Pediatra w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, tj. 23 kwietnia 2022 r. zapraszamy na konsultacje pediatryczne do dr Pauliny Trościanko. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną 22 205 08 01 lub przez stronę www.doktora.pl.

więcej

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy

W tekście Ewangelii Jezus aż trzy razy mówi do uczniów „Pokój Wam”. Także w innych opisach spotkań Zmartwychwstałego z apostołami padają te słowa. Widocznie jest to bardzo ważny owoc Zmartwychwstania. Niech blask Zmartwychwstania Jezusa napełni nas miłością i nadzieją, niech utwierdza naszą wiarę w zwycięstwo dobra nad złem, życia nad śmiercią miłości nad nienawiścią. Życzymy […]

więcej

Lekarz Medycyny Sportowej

Dzieci i młodzieź, które chcą zawodowo uprawiać sport lub podjąć naukę w klasie sportowej, muszą przedstawić zaświadczenie o zdolności do uprawiania sportu. Takie zaświadczenie wystawia lekarz medycyny sportowej na podstawie wizyty, podczas której oceni zdolność pacjenta do danej dyscypliny.  Zapraszamy do dr. Piotra Michniewicza, lekarza medycyny sportowej, dzieci i młodzież do 23 r. ż.   

więcej
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Zapytaj
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...