Lekarz rodzinny w sobotę

Szanowni Pacjenci, przypominamy, że w sezonie infekcyjnym umożliwimy korzystanie z prywatnych konsultacji lekarza medycyny rodzinnej również w soboty. W najbliższą sobotę zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych do lek. Anny Świętochowskiej w godz. 12.00-15.00.

więcej

Cesarskie cięcie i mobilizacja blizny

  Często możemy spotkać się z opinią, że cesarskie cięcie jest swego rodzaju pójściem na skróty, a podziw i szacunek należy się jedynie kobietom rodzącym naturalnie. Tego typu uwagi są jednak bardzo krzywdzące, ponieważ cc stanowi bardzo poważny i ryzykowny zabieg, do wykonania którego niezbędne są określone wskazania.

więcej

Bóle kręgosłupa w ciąży

  O bólach kręgosłupa w okresie ciąży wspominaliśmy już przy okazji artykułów dotyczących masażu i konsultacji dla przyszłych mam. Jest to jednak dolegliwość na tyle powszechna i dokuczliwa, że warto poświęcić jej nieco więcej miejsca.

więcej

Lekarz rodzinny w soboty

Szanowni Pacjenci, przypominamy, że w sezonie infekcyjnym umożliwimy korzystanie z prywatnych konsultacji lekarza medycyny rodzinnej również w soboty. W najbliższą sobotę zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych do lek. Piotra Michniewicza w godz. 10.00-13.00.

więcej

Szczepienie przeciwko grypie

Szanowni Pacjenci, zarejestrowaliśmy zwiększoną zachorowalność na grypę. Sezon zmiennej pogody może sprzyjać infekcjom. Jeśli rozważasz zaszczepienie się na grypę, do końca lutego jest to możliwe w doktorA. Dla naszych pacjentów mamy 30% zniżkę. 

więcej

Masaż w ciąży

  Wiele osób zastanawia się na tym, czy masaż w okresie ciąży jest dobrym pomysłem. Martwią się, że może on zaszkodzić zarówno przyszłej mamie, jak i dziecku. Tymczasem jest to jeden z elementów fizjoterapii uroginekologicznej, ukierunkowanej tu na wsparcie w zapewnieniu jak najlepszego przebycia ciąży i połogu.

więcej