fbpx

Wesołych Świąt

Szanowni Państwo, W okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć, uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.   Zespół doktorA

więcej

pediatra i internista w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, 27.03.2021, zapraszamy do: dr Agnieszki Turlińskiej→ pediatry, dr Małgorzaty Gryki-Marton → internisty, reumatologa. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z rejestracją doktorA: 22 205 08 01 lub zapraszamy do rezerwacji przez stronę internetową tutaj. 

więcej

Szczepimy się!

Szanowni Pacjenci, trwa rejestracja na szczepienia dla osób w wieku 60-69 lat (rocznik 1952-61).   Na szczepienie można zapisać się kontaktując się bezpośrednio z rejestracją Centrum Medycznego doktorA pod numerem telefonu 22 205 08 01.  Zapraszamy do zgłoszeń

więcej

Lekarz rodzinny w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, tj. 20 MARCA 2021 r., dyżur pełnić będzie lek. Jadwiga Kłapa-Zarecka, specjalista medycyny rodzinnej. Zapraszamy na prywatne konsultacje w godz. 10.00-13.00.

więcej

Test na SARS-CoV-2 online

Od 15 marca skierowanie na test na koronawirusa można otrzymać przez internet, bez konieczności wizyty u lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Jak otrzymać skierowanie?

więcej
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Zapytaj
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...