fbpx

Wydarzenia

Zaangażowanie w bezpośrednią walkę z pandemią COVID-19 na szczęście nie zahamowało naszych działań naukowych i edukacyjnych. Zespół lekarski Centrum Medycznego doktorA stale zajmuje się Państwa leczeniem, kontynuując także swoją aktywność naukową. Koordynator zespołu chirurgicznego dr Adam Zieliński, w ciągu ostatnich kilku miesięcy pandemii uczestniczył w licznych spotkaniach medycznych w wersji on-line, zarówno jako wykładowca, jak […]

więcej

Bezpłatne konsultacje

W najbliższy czwartek, 27 maja 2021, zapraszamy PACJENTÓW Z CUKRZYCĄ TYPU 2 Z BÓLAMI NÓG POJAWIAJĄCYMI SIĘ PODCZAS CHODZENIA na bezpłatne konsultacje do lekarza diabetologa i chirurga naczyniowego.

więcej

Szczepienia dla 16 i 17-latków

Zapraszamy wszystkich pacjentów z rocznika 2003, 2004 oraz 2005, którzy skończyli 16 lat. Młodzież z rocznika 2005, która 16 lat skończy w nadchodzących tygodniach – otrzyma e-skierowanie w momencie ukończenia 16. roku życia. Więcej informacji w rejestracji doktorA: 22 205 08 01.  

więcej

Nowy specjalista w doktorA

Szanowni Pacjenci, do naszego zespołu dołączył nowy lekarz specjalista ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU – lek. Bogusz Grabik.

więcej

Wyjeżdżasz za granicę? Wykonaj szybki test antygenowy!

Planując wyjazd poza Polskę, trzeba liczyć się z obowiązkiem wykonania testu na obecność koronawirusa.  W doktorA wykonujemy szybki TEST ANTYGENOWY, służący do wykrywania antygenu SARS-CoV-2 w organizmie człowieka. Wykonuje się go na podstawie pobranego wymazu z nosa lub gardła. Jego główną zaletą jest przystępna cena i szybkość realizacji (ok. 20 minut).

więcej

Wesołych Świąt

Szanowni Państwo, W okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć, uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.   Zespół doktorA

więcej
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Zapytaj
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...