fbpx

#zostańwdomu  Nie wychodź bez potrzeby w trosce o siebie i swoich bliskich. Jeśli jednak potrzebujesz pilnej pomocy, skontaktuj się z nami. Jesteśmy zdeterminowani, aby w tych trudnych okolicznościach świadczyć pomoc naszym pacjentom, przy zachowaniu maksymalnych środków bezpieczeństwa.  Rezerwacja wizyt: 22 205 08 01 Rezerwacja teleporad i wideoporad: KLIKNIJ TUTAJ  

więcej

POBRANIA KRWI U DZIECI

Drodzy Pacjenci, informujemy, że pobrania krwi u dzieci do 10 roku życia nie będą realizowane do odwołania. W przypadku pobrań pilnych (CITO) prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z placówką.

więcej

POBRANIA KRWI – ZAPISY NA GODZINY

Drodzy Pacjenci, informujemy, że od dnia 24 marca pobrania krwi będą realizowane tylko na podstawie wcześniejszych zapisów telefonicznych. Dotyczy to również wszelkich zabiegów i usług realizowanych przez gabinet zabiegowy takich jak: iniekcje, badania ekg, zmiany opatrunków, testy pediatryczne.

więcej

WIDEOPORADY W DOKTORA

Szanowni Pacjenci, W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną umożliwiliśmy odbywanie konsultacji w formie wideoporady,  która pozwala na połączenie wideo z lekarzem przez Internet i przeprowadzenie konsultacji bez wychodzenia z domu.

więcej

Drogi Pacjencie, Jeśli Twoja przychodnia POZ jest zamknięta z powodu kwarantanny możesz w ramach NFZ skorzystać z teleporady lub wizyty w centrum medycznym doktorA. Nie musisz przenosić się na stałe do naszej przychodni. Porada POZ w doktorA może być jednorazowa. Po przywróceniu do pracy Twojej przychodni możesz kontynuować tam opiekę.

więcej