fbpx

Internista reumatolog w sobotę

Szanowni Pacjenci, w dniu jutrzejszym, tj. 27 lutego 2021 r., zapraszamy pacjentów do lek. Małgorzaty Gryki-Marton, internisty, reumatologa.  W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt z rejestracją doktorA: 22 205 08 01.

więcej

Bezpłatne spotkanie online z psychologiem

Szanowni Państwo, za nami bardzo trudny rok, inny niż każdy poprzedni. Pandemia dotknęła nas wszystkich, zostaliśmy zmuszeni do zmiany swojego stylu życia. Większość czasu spędzamy w domu, gdzie praca i życie osobiste często zatracają swoje granice. Musieliśmy zrezygnować ze spotkań towarzyskich, wyjazdów, wizyt w kinie i teatrze, a spotkanie w kawiarni czy restauracji zostaje na […]

więcej

Lekarz rodzinny w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, tj. 20 lutego 2021 r., dyżur pełnić będzie lek. Jadwiga Kłapa-Zarecka, specjalista medycyny rodzinnej. Zapraszamy na prywatne konsultacje w godz. 10.00-13.00.

więcej

Zapraszamy do współpracy

Centrum Medyczne doktorA poszukuje pracownika na stanowisko pielęgniarki koordynującej. Jeżeli: posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu, masz umiejętność wykonywania standardowych procedur diagnostycznych i laboratoryjnych, jesteś zaangażowana/y i masz chęć rozwoju, posiadasz zdolności interpersonalne oraz wysoką kulturę osobistą ZAPRASZAMY DO NAS!

więcej

Lekarz rodzinny w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, 13.02.2021, zapraszamy do lek. Piotra Michniewicza → specjalisty medycyny rodzinnej. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z rejestracją doktorA: 22 205 08 01. lub zapraszamy do rezerwacji przez stronę internetową tutaj. 

więcej
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Zapytaj
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...