Wesołych Świąt

Niech Nowonarodzony Bóg oświeca nam drogi codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Życzymy Państwu łaskawego czasu, który niesie szczęście. Otwartego spojrzenia, abyśmy dostrzegli drugiego człowieka. Słów czystych, prostych, ważnych i ciepłych, wypowiadanych, gdy stajemy przed sobą z opłatkiem w ręku i nadziei, która rozpędzi smutki.

więcej

Wady postawy u dzieci

  Wadami postawy nazywamy zaburzenia w układzie dźwigni i naprężeń ciała. Nie stanowią bezpośredniego zagrożenia życia, ale ich zlekceważenie może doprowadzić do poważnych powikłań chorobowych (bólów, przeciążeń i zwyrodnień).

więcej

Dobry pomysł na zdrowie, na święta…

Zdrowia – tego życzymy sobie na Święta najczęściej.  Zamów w doktorA dowolne badanie, konsultację lekarską, a może abonament, aby pomóc Bliskim utrzymać ciało i umysł w dobrej formie.

więcej

Lekarz rodzinny w soboty

Szanowni Pacjenci, przypominamy, że w sezonie infekcyjnym umożliwimy korzystanie z prywatnych konsultacji lekarza medycyny rodzinnej również w soboty. W najbliższą sobotę zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych do lek. Anny Świętochowskiej w godz. 11.00-14.00.

więcej

Zima – najlepszy czas by usunąć znamiona

  O znamionach skórnych pisaliśmy już przy okazji artykułów o zmianach w obrębie skóry i tkanki podskórnej, a także powakacyjnych badań profilaktycznych. Tym razem podejdziemy do temu w kontekście sposobów na ich bezpieczne usunięcie – szczególnie, że już niebawem nadejdzie zima, będąca najlepszą porą na tego typu zabiegi.

więcej

Ginekolog w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę konsultacji ginekologicznych udzielał będzie dr Andrzej Pomian, ginekolog zajmujący się diagnostyką ultrasonograficzną w położnictwie i ginekologii.

więcej