Szanowni Pacjenci, uprzejmie informujemy, że w dniu 17 czerwca 2017 (sobota) punkt pobrań krwi będzie nieczynny.

więcej

Nowy lekarz w doktorA

Szanowni Pacjenci, do naszego zespołu dołączyła dr n. med. Katarzyna Jacewicz-Płusa, kardiolog z wieloletnim doświadczeniem. Pani doktor będzie wykonywała badanie USG serca (echo serca) oraz próbę wysiłkową (EKG wysiłkowe). Zapraszamy w środy, od godz. 16.00. 

więcej

Czy dobrze leczymy przewlekłą niewydolność żylną kończyn dolnych?

26 stycznia dr Adam Zieliński, specjalista z zakresu chirurgii naczyniowej i flebologii, został zaproszony  przez Warszawski Oddział Towarzystwa Chirurgów Polskich do podzielenia się swoją wiedzą na temat przewlekłej niewydolności żylnej. Dr Adam Zieliński poprowadził wykład pt. “Czy dobrze leczymy przewlekłą niewydolność żylną kończyn dolnych?”. Zapraszamy do wysłuchania wykładu. 

więcej

ZDROWY KRĘGOSŁUP – NOWOŚĆ

Dolegliwości bólowe kręgosłupa dotyczą osób w różnym wieku. Doskonałym sposobem profilaktyki i ich leczenia są ćwiczenia. Zapraszamy na zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP, które w ciekawy i różnorodny sposób leczą nie tylko kręgosłup i plecy, ale jednocześnie poprawiają kondycję całego ciała.

więcej

Grupowa gimnastyka korekcyjna – NOWOŚĆ

Wady postawy stanowią coraz poważniejszy problem dzieci w wieku szkolnym i nie chodzi tylko o nienaturalne skrzywienie kręgosłupa. Chore biodra, kolana lub stawy to wady, które w przyszłości mogą być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych oraz spadku ogólnej sprawności i wydolności.

więcej