fbpx

Wydarzenia naukowe w Warszawie

Poprzedni weekend obfitował w Warszawie w wydarzenia naukowe i dydaktyczne. Uczestniczyli w nich specjaliści z Centrum Medycznego doktorA.

Przedstawiciele zespołu lekarzy rodzinnych – dr Olga Rębiś-Mazowiecka oraz dr Jarosław Kalbarczyk wzięli udział w obradach IV Konferencji Praktyczne Aspekty Chorób Cywilizacyjnych, która odbywała się w dniach 15-16.11.2019 r. W czasie tej konferencji, szef zespołu chirurgicznego doktorA – dr Adam Zieliński został zaproszony do wygłoszenia wykładu na temat leczenia chorób żył.

W kolejnych dniach – 17 i 18.11.2019 r. odbywała się również w Warszawie kolejna edycja spotkań naukowych – konferencja Flebologia Estetyczna. Dr Adam Zieliński wygłosił podczas niej wykład dotyczący doskonalenia sposobu wykonywania laserowych operacji żylaków oraz był współprowadzącym sesję o tematyce dotyczącej zabiegowego leczenia choroby żylnej kończyn dolnych. W konferencji wzięli też udział inni członkowie zespołu Centrum Medycznego doktorA – chirurg naczyniowy i flebolog dr Paweł Świercz oraz mgr Mateusz Patro, który zajmuje się w naszym centrum leczeniem rehabilitacyjnym. Jego szczególne zainteresowanie wzbudziły sesje naukowe wypełniające pierwszy dzień konferencji, a dotyczące bardzo mało znanej patologii – obrzęku tłuszczowego, czyli lipedema. Dzięki stałemu pogłębianiu wiedzy, w kontakcie nawet z mało znanymi chorobami, jesteśmy w stanie udzielić Naszym Pacjentom fachowej porady.

 
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Zapytaj
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...