Zapraszamy na STRONĘ PHLEBOLOGICAL REVIEW

Na podstawie zamieszczanych wcześniej informacji o działalności naukowej i dydaktycznej zespołu lekarskiego doktorA, mogli dowiedzieć się Państwo, że nasi lekarze nie tylko leczą podopiecznych naszej kliniki, ale intensywnie szkolą siebie oraz rozpowszechniają wiedzę medyczną wśród swoich kolegów, będąc wykładowcami i nauczycielami dla innych.

Kolejnym wyrazem tego rodzaju aktywności jest opublikowanie na łamach specjalistycznego czasopisma naukowego z zakresu flebologii – Phlebological Review, artykułu o najnowszych metodach zabiegowych stosowanych w leczeniu żylnej choroby kończyn dolnych. Autorami tego artykułu są dr Adam Zieliński oraz dr Paweł Świercz, którzy na co dzień w doktorA służą Państwu radą i pomocą z zakresu chirurgii naczyniowej i flebologii. Naszym lekarzom gratulujemy kolejnego sukcesu naukowego, a zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy – zapraszamy do lektury artykułu:

https://www.termedia.pl/Are-non-thermal-non-tumescent-techniques-more-recommended-Endovenous-treatment-of-saphenous-veins-reflux-methods-and-results-overview-and-discussion,76,33012,1,1.html