fbpx

Warsztaty dla lekarzy POZ | Centrum Medyczne DoktorA

Warsztaty dla lekarzy POZ

Przewlekła choroba żylna (PChŻ) występuje u 47% kobiet i 37% mężczyzn w Polsce. Skuteczne leczenie najlepiej wspiera wczesna wykrywalność, która możliwa jest bezpośrednio u lekarza POZ. Dlatego chcemy zwrócić Państwa uwagę na problematykę PChŻ i jej wczesne rozpoznawanie.

19 czerwca w Warszawie, odbędzie się FLEVA-HUB, bezpłatne warsztaty dla lekarzy POZ, które mają na celu wyjaśnić w jaki sposób leczenie przewlekłej choroby niewydolności żylnej może zacząć się już na etapie Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Warsztaty pomogą Państwu przygotować się do pracy z pacjentami  i odpowiedzą na pytania, jak osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne.

Warsztaty odbędą się pod kierownictwem dr n. med. Adama Zielińskiego, chirurga naczyniowego, flebologa z Centrum Medycznego doktorA, Członka Rady Naukowej Akademii Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (ESVS Academy), odpowiedzialnego za europejskie szkolenie w zakresie chorób żył w ramach ESVS, Członka Zarządu Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

W celu rejestracji zapraszamy na stronę:

https://flevahub-warsztaty.pl/

strona   strona

Ustawienia

Czcionka
Kontrast