fbpx

Szkolenie dla lekarzy POZ zakończone sukcesem! | Centrum Medyczne DoktorA

Szkolenie dla lekarzy POZ zakończone sukcesem!

Z przyjemnością informujemy, że dr n. med. Adam Zieliński poprowadził wyjątkowe szkolenia dotyczące przewlekłej niewydolności żylnej. Temat spotkania: „Przewlekła niewydolność żylna – standardy leczenia od pajączków do owrzodzenia”.

Przewlekła niewydolność żylna to jedno z najczęstszych schorzeń układu naczyniowego, dotykające ok. 40-60% kobiet i 15-30% mężczyzn. Schorzenie to jest nie tylko problemem estetycznym, które niekorzystnie wpływa na wygląd (zwłaszcza kończyn dolnych), ale przede wszystkim poważnym problemem zdrowotnym, który nieleczony może prowadzić do kalectwa.

📅 Terminy i miejsca spotkań:

  • 15 maja – Warszawa
  • 22 maja – Lublin

W trakcie szkoleń, lekarze POZ mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat nowoczesnych metod leczenia przewlekłej niewydolności żylnej. Program obejmował zarówno teorię, jak i praktyczne wskazówki dotyczące diagnostyki oraz terapii tego schorzenia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i aktywny udział. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza przyczyni się do jeszcze lepszej opieki nad pacjentami cierpiącymi na przewlekłą niewydolność żylną.

Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!

 

strona   strona

Ustawienia

Czcionka
Kontrast