fbpx

3 listopada 2014 – Kurs z zakresu leczenia chorób żył w Limassol na Cyprze

Miło nam poinformować Państwa , że dr Adam Zieliński, chirurg naczyniowy z Centrum Medycznego doktorA,  jako jedyny delegat z Polski uczestniczył w intensywnym kursie z zakresu leczenia chorób żył, który odbył się w dniach 30.10-01.11.2014 r. w Limassol na Cyprze.

evfhow _BannerTo wydarzenie naukowe zostało zorganizowane przez jedną z najważniejszych europejskich instytucji zajmujących się rozwojem naukowym w dziedzinie flebologii, czyli chorób układu żylnego – European Venous Forum. W spotkaniu tym uczestniczyli najwybitniejsi europejscy i amerykańscy specjaliści zajmujący się chorobami żył, a jego celem była wymiana najbardziej aktualnych poglądów w tej dziedzinie medycyny. Delegaci mieli również możliwość wykonywania wysoko zaawansowanych zabiegów na specjalnych fantomach („sztucznych pacjentach”) oraz przeprowadzania badań diagnostycznych u odpowiednio dobranych chorych. Certyfikat.

Centrum Medyczne doktorA dokłada wszelkich starań, aby lekarze pracujący u nas dla Państwa, posiadali najlepszą i aktualną wiedzę medyczną i umiejętności praktyczne na światowym poziomie.