fbpx

Warsztaty ESVS WAVES | Centrum Medyczne DoktorA

Warsztaty ESVS WAVES

ESVS –  Europejskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej i Centrum Medyczne doktorA mają przyjemność zaprosić na wyjątkowe warsztaty dla lekarzy – ESVS WAVES: Warsaw Academy of Venous Endolaser and Sclerotherapy Workshop, dedykowane specjalistom z zakresu flebologii, które odbędą się w dniach 11 – 12 kwietnia 2024 w przestrzeniach centrum medycznego doktorA w Warszawie.

To niepowtarzalna okazja do zdobycia i pogłębienia wiedzy z obszaru nowoczesnych metod leczenia żył, takich jak wewnątrznaczyniowa terapia żylaków i skleroterapia.

ESVS WAVES to inicjatywa stworzona z myślą o lekarzach różnych specjalizacji, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie diagnostyki i terapii żylnej, a także dla tych, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z flebologią.

Podczas kursu uczestnicy będą mieli unikalną okazję do pracy pod okiem doświadczonych ekspertów, takich jak dr Adam Zieliński, dr Paweł Świercz, dr Tomasz Pelak i dr Szymon Lelas. Program szkolenia został zaprojektowany tak, by łączyć solidną bazę teoretyczną z intensywnymi ćwiczeniami praktycznymi. Oferujemy bezpośredni udział w zabiegach, co pozwoli uczestnikom na zdobycie niezbędnego doświadczenia i umiejętności w bezpiecznym, kontrolowanym środowisku.

Nasz kurs to nie tylko możliwość nauki i doskonalenia technik, ale również okazja do wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z branży. W Centrum Medycznym doktorA wierzymy, że dzielenie się wiedzą i współpraca są kluczami do osiągnięcia mistrzostwa w każdej dziedzinie medycyny.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie ESVS WAVES i dołączenia do grona specjalistów z całej Europy. Dołącz do nas i razem kształtujmy przyszłość flebologii.

Więcej informacji:

https://esvs.org/event/esvs-waves-warsaw-academy-of-venous-endolaser-and-sclerotherapy/

Program:

https://esvs.org/wp-content/uploads/2023/12/Full-Programme-WAVES-2024.pdf

 

strona   strona

Ustawienia

Czcionka
Kontrast