fbpx

Wpisz opinię | doktorA | Warszawa

Drodzy Państwo,

Bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli nas Państwo. Dokładamy wszelkich starań, aby doskonale dbać o Państwa zdrowie i mamy liczne dowody na to , że w wielu przypadkach udaje się to wykonać. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że możemy działać jeszcze  lepiej, być może inaczej.

Do doskonalenia się potrzebna jest nam Państwa pomoc. Dlatego oddajemy w Wasze ręce platformę komunikacyjną,  dzięki której będą Państwo mogli powiedzieć innym pacjentom, że dbanie o zdrowie i leczenie nie musi być przykre i stresujące, wskazując na jasne strony doktorA. Ogromnie zależy nam również na opiniach ukazujących słabsze punkty naszych działań, miejsca, w których widzą Państwo możliwość zmiany na lepsze.

W celu precyzyjnego rozpatrzenia Państwa uwag, prosimy o przedstawienie się, byśmy mogli dokładnie zweryfikować sytuację, której dotyczy krytyczna uwaga i dokonać zmian. Jeśli przekażą nam Państwo swój adres, odpowiemy na każdy list.

Dziękujemy na współpracę i czekamy na opinie, gdyż jesteśmy skupieni na Tobie.

PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych. Administratorem danych osobowych jest Medart Alicja Zielińska Sp. J. z siedzibą w Warszawie przy ul. Trakt Brzeski 57B/3, 05-077 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania Pana/Pani danych osobowych tutaj.

Chciałam bardzo podziękować całemu zespołowi Centrum Medycznego Doktor A, zaczynając od Pań w rejestracji, Panie Pielęgniarki, Lekarzy aż po Dyrekcję. Od kilku lat personel medyczny wspierał mnie w opiece nad Rodzicami. Oboje bardzo schorowani z ograniczeniami ruchowymi. Korzystaliśmy w dużej mierze z podstawowej opieki zdrowotnej w ramach NFZ. Po odejściu Mamy, kiedy moja sytuacja uległa kolejnym komplikacjom, w opiece nad chorym Ojcem otrzymałam wsparcie Pani Dyrektor, która wyszła naprzeciw naszym problemom. Otrzymałam również ogromną pomoc od Pań pielęgniarek. Szczególnie od Pani Ani Jagodzińskiej. Jej uśmiech, spokój, empatia, dobre rady a także pomoc jakiej nam udzielała były bezcenne. Mogliśmy również liczyć na Panią Kasię, zawsze uśmiechniętą i gotową do pomocy.
W Centrum otrzymaliśmy wsparcie, życzliwość, uśmiech i profesjonalizm. Bardzo za to dziękuję. Szczególnie, że w naszych czasach jest wielu schorowanych seniorów, których potrzeby trafiają na ścianę obojętności.
Z wyrazami szacunku,
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, 09.08.2022

Szanowni Państwo, miałem wizytę u dr Michniewicza, który przyjął mnie bardzo nie profesjonalne, być może był zmęczony po nocnym dyżurze. W każdym razie wyszedłem z wizyty bardzo zdenerwowany ponieważ Pan Michniewicz, miał trudności ze znalezieniem w systemie informacji o przebytej operacji usunięcia stercza oraz o corocznej kontroli jamy brzusznej oraz PSA. Być może też pieniądze z Funduszu są postrzegane jako gorsze niż te,które płacimy z w przypadku prywatnej wizyty. Pan dr Michniewicz nie był „skupiony na pacjencie”. Z poważaniem, E. Sobczak

doktorA: Szanowny Panie, Pan doktor Piotr Michniewicz jest bardzo profesjonalnym lekarzem. Badania zalecane są pacjentom, kiedy w ocenie lekarza, pacjent ich potrzebuje. Po przenalizowaniu historii choroby wynika, że nie ma niepokojących okoliczności wymagających zlecenia badań, a rok o którym Pan wspomina minie za kilka miesięcy. Ostentacyjne wyjście pacjenta z gabinetu w trakcie wizyty w związku z nieuzyskaniem tego czego Pan oczekiwał buduje tylko niechęć i wzajemną wrogość, która w relacjach lekarz pacjent jest bardzo niewskazana. Pan doktor postąpił zgodnie we sztuką medyczną i procedurami, do przestrzegania których obliguje nas NFZ. Jeśli pacjent ma życzenie wykonywać sobie nieinwazyjne badania prywatnie, może to robić na własny koszt. NFZ obliguje nas do postępowania według standardów medycznych wskazujących racjonalne decyzje medyczne i nietrwonienie finansowych środków publicznych. Proszę o doniesienie dokumentacji medycznej o którą prosił dr Michniewicz. Pana negatywna opinia na temat centrum medycznego doktorA jest nieprawdziwa oraz wynika z niespełnienia Pan oczekiwań, które są w sprzeczności z zaleceniami NFZ.

Eugeniusz Sobczak, 30.03.2022

Chcę wyrazić wdzięczność i moje uznanie całemu personelowi medycznemu Centrum Medycznego doktorA, a w szczególności Panu doktorowi Adamowi Zielińskiemu.
Szanowny Panie Doktorze.
Do m-ca listopada 2020 r. leczył Pan moją Mamę – Halinę Horbowiec. Żeby przybliżyć Panu pacjentkę, to Mama miała owrzodzenie podudzi (prawej nogi), przyjeżdżałyśmy do Pana na czyszczenie ran i zmianę opatrunku. Moja Mama bardzo cieszyła się na wizyty u Pana, bo mimo wielkiego bólu widziała poprawę, a Pan ze swoim ludzkim podejściem do pacjenta, z wielkim profesjonalizmem chyba dodawał Mamie sił.
Chciałam bardzo Panu podziękować, bo ja też z chęcią wyruszałam do Warszawy na wizyty u Pana Doktora.
Niestety moja Mamusia zmarła.
Na pewno życzyłaby sobie aby Panu podziękować, więc serdecznie Panu dziękuję za opiekę. Podziękowania także proszę złożyć Pani Kasi i Pani Ani.
Z wyrazami szacunku
Dorota Niedźwiedź.

Dorota Niedźwiedź, 15.02.2021

Szanowni Państwo, chciałabym wyrazić swoje uznanie dla pana Dr Kalbarczyka, od dłuższego czasu jestem jego pacjentką i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to lekarz z powołania, który nie tylko charakteryzuje się ogromną wiedzą medyczną, ale także autentyczną troską o pacjenta. Zawsze patrzy na pacjenta kompleksowo i ma czas na spokojną i rzeczową rozmowę, a co najważniejsze, a niestety coraz rzadsze, na wysłuchanie pacjenta. Należy także podkreślić niebywałą empatię i ogromną kulturę osobistą dr Kalbarczyka. Bardzo dziękuję doktorowi za dotychczasową opiekę, a sobie i nam wszystkim życzę tylko takich lekarzy.
Z poważaniem
Agnieszka Wieczorek

Agnieszka Wieczorek, 04.02.2021

Gastroskopia – mało przyjemne badanie wykonane w bardzo przyjemnej atmosferze. Rozmowa z Panią doktor rzeczową i profesjonalną, zdecydowanie podniosła mnie na duchu, pomimo zdiagnozowanego problemu. Czekam na kolejną wizytę z nadzieją na skuteczne wyleczenie.
Podziękowania dla Pani dr. Edyty Tulewicz-Marti oraz dla Pani pielęgniarki (niestety nie pamiętam nazwiska) za niezwykle empatyczną opiekę podczas zabiegu.

Dariusz O., 13.01.2021

Ogromne wyrazy wdzięczności i podziękowania dla całego zespołu DoktorA, szczególnie dla Pani Doktor Agnieszki Turlińskiej i Pań Pielęgniarek: Ewy Pieniążek i Elżbiety Ofman. Dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu udało się uniknąć szpitala i wyleczyć naszą córkę w trybie ambulatoryjnym.
Po raz kolejny jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i fachowej pomocy udzielonej nam w DoktorA. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Rodzice 10-miesięcznej Jagny.

Rodzice Jagny, 29.07.2020

Jestem niezwykle wdzięczny Panu Doktorowi Adamowi Zielińskiemu za to, że mnie wyleczył. To długa historia….

Mam 82 lata. W sierpniu 2018 najpierw naderwałem, a później nieszczęśliwie całkowicie zerwałem ścięgno Achillesa i styczniu 2019 musiałem być operowany ortopedycznie w jednym z warszawskich szpitali. 2 tygodnie po zdjęciu gipsu zaczęła się objawiać na łydce rozległa infekcja z gronkowcem złocistym. Lekarz, który mnie operował bezradnie z rzadka przyglądał się sytuacji, wyrywkowo i prowizorycznie, ale bardzo boleśnie i nieskutecznie, czyścił ranę i na nos zmieniał antybiotyki. Wszystko bez efektu, ale jemu się zdawało, że jest poprawa. W lipcu 2019 poddałem się więc prywatnie ozonoterapii. Miałem 11 sesji podawania ozonu dożylnie i powierzchniowo. Paskudna infekcja nie ustępowała i nadzorujący moje leczenie lekarz uznał, że nie ma nadziei na poprawę. Groziła mi nawet martwica.

Na początku września 2019, w jednym z największych warszawskich szpitali, na specjalistycznym oddziale leczenia zakażeń narządów ruchu, przebyłem operację chirurgiczną oczyszczenia zainfekowanej rany. Mijały tygodnie i poprawy nadal nie było, ale zdaniem chirurga rana się rzekomo goiła. Kolejne konsultacje pooperacyjne w szpitalu trwały 2-3 minuty, a w gabinecie prywatnym tego lekarza nawet prawie 10 minut! Wówczas szczęśliwym zrządzeniem losu pewien inny lekarz na podstawie mojej karty informacyjnej, wystawionej po zabiegu chirurgicznym ocenił, że ów chirurg leczył mnie źle i wskazał mi doktoraA.
JUŻ OD PIERWSZEJ WIZYTY u PANA dra Adama ZIELIŃSKIEGO na początku października 2019 POCZUŁEM, że JESTEM W DOBRYCH RĘKACH. PAN DOKTOR czyścił mi ranę przez 50 minut w sposób cudownie prawie bezbolesny! W taktowny sposób uzmysłowił mi, że niestety leczenie infekcji praktycznie jeszcze się nie zaczęło, ale On podejmie próbę wyleczenia, chociaż pozytywny skutek nie jest pewny. Kuracja miała być długa, około półroczna. Dostałem nowy, skuteczny antybiotyk, gronkowiec ustąpił, zainfekowana powierzchnia powoli zaczęła się zmniejszać, a PAN DOKTÓR wraz z Paniami PIELĘGNIARKAMI SKRUPULATNIE CZYŚCIŁ RANĘ. POPRAWA była EWIDENTNA i Pan Doktór w pewnym momencie ocenił, że można zastosować OPATRUNKI PODCIŚNIENIOWE. Stopniowa poprawa była coraz bardziej zauważalna i i na przełomie marca i kwietnia 2020 mogłem zostać uznany za wyleczonego!
Jestem pod wrażeniem fachowości i zaangażowania Pana dra Zielińskiego i całego Jego zespołu, z Pielęgniarkami na czele. Pan doktorA zrobił to, czego inni lekarze mi nie zapewnili. Prawidłowo zdiagnozował sytuację i dobrał znakomite leczenie! Wykazał przy tym wspaniałą osobowość, pełną wielkiej empatii wobec pacjenta. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!

Jerzy Frenkiel, 14.04.2020

Chciałam podziękować Centrum Medycznemu doktorA, a w szczególny sposób Panu dr Arturowi Plewińskiemu. Jestem co prawda jeszcze w trakcie leczenia, ale jestem zaskoczona podejściem do pacjenta, a profesjonalizm na najwyższym poziomie. Chociaż mieszkam ok. 250 km od Starej Miłosnej to szczerze polecam znajomym z mojej okolicy Pana Doktora. Chociaż specjaliści z doktorA napewno nie cierpią na brak pacjentów.
Jeszcze raz dziękuję Panu dr Plewińskiemu i całemu kierownictwu Centrum Medycznego.
Łączę wyrazy szacunku.
Dorota Niedźwiedź

Dorota Niedźwiedź, 20.03.2020

Chciałbym podziękować calemu zespolowi a w szczegolnosci Pani dr. Anestezjolog Weronice Machura za bezstresowe i bezpieczne znieczulenie oraz przecudownej pielegniarce Pani Elżbiecie Ofman- pełen profesjonalizm w przemilej atmosferze. Badanie przebiegło lepiej niż można sobie tego życzyć. Jak najbardziej polecam Centrum Medyczne Doktor A.

Bogumila Poddenek, 24.05.2019

Zostałem wypisany ze szpitala z raną nogi 7 na 5 cm z zaawansowaną martwicą. Dzięki profesjonalnej terapii i zastosowaniu nowoczesnych metod leczenia przez Pana dr. Adama Zielińskiego po trzech miesiącach rana została całkowicie wygojona. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam Pana doktora innym potrzebującym.

Jerzy Zembrzuski 20.05.2019 r

Jerzy Zembrzuski, 22.05.2019

Ustawienia

Czcionka
Kontrast