fbpx

Witamy na stronie rejestracji internetowej Centrum Medycznego doktorA. W tym miejscu mogą Państwo dokonać rezerwacji na konsultacje do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz do lekarzy specjalistów.

Rejestracja Wizyty Online:  KLIKNIJ TUTAJ

 

Drodzy Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną umożliwiliśmy odbywanie konsultacji w formie TELEWIZYTY,  która pozwala na połączenie wideo z lekarzem przez Internet i przeprowadzenie konsultacji bez wychodzenia z domu.

Informacje o połączeniu do telewizyty – INSTRUKCJA

1.Podczas umawiania wizyty do lekarza upewnij się, że wybrany przez Ciebie termin jest telewizytą – symbol kamery przy proponowanej dacie.

Jeśli zamierzasz łączyć się za pomocą laptopa lub komputera stacjonarnego:
1. Upewnij się, że posiadasz sprawną kamerę, mikrofon, głośniki (lub słuchawki) oraz zainstalowaną przeglądarkę Chrome.
2. W dniu wizyty o wskazanej godzinie kliknij w link, który otrzymasz mailem podczas rejestracji. Zostaniesz przekierowany do przeglądarki, w której rozpocznie się telewizyta. Zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na wykorzystanie mikrofonu i kamery.
3. Odbierz połączenie od lekarza.

4. Jeżeli nie uda się nawiązać połączenia przez internet, lekarz skontaktuje się z Tobą telefonicznie przeprowdzi konsultację w formie TELEPORADY.

 

W celu umówienia się na badania lub zabieg, prosimy o kontakt telefoniczny:

22 773 23 13 lub 22 205 08 01.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych. Administratorem danych osobowych jest Medart Alicja Zielińska Sp. J. z siedzibą w Warszawie przy ul. Trakt Brzeski 57B/3, 05-077 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania Pana/Pani danych osobowych tutaj.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Zapytaj
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...