fbpx

Opinie pacjentów | Centrum Medyczne doktorA

Opinie pacjentów

Jestem właśnie po gastroskopii w znieczuleniu miejscowym. Bałam się bardzo, gdyż pamiętam to badanie przeprowadzane 20lat temu. Juz na poczatku przywitały mnie wykazujace empatię Panie z recepcji. Nie bylo opóźnienia. Pani doktor z zespołem przeprowadzili badanie bardzo sprawnie, profesjonalnie, empatycznie ale zdecydowanie. Informowali mnie co robią i po co, skutecznie uspokajali.

Dorota Kaminska, 06.03.2024

Bardzo dziękuję za fachowe wykonanie badania gastroskopii oraz kolonoskopii i cudowną opiekę w trakcie i po badaniu. Jestem pod ogromnym wrażeniem w jaki sposób można dać pacjentowi bezpieczeństwo i troskę podczas nieprzyjemnych badań. Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego. Magdalena Cybul

Magdalena Cybul, 26.06.2023

Jestem bardzo zadowolona z teleporady u pani Olgi Rębiś- Mazowieckiej!
Jest przekonywująca, słucha, dopytuje, a przy tym miła !

Bożena Zając, 26.06.2023

Dziękuję bardzo za fachową pomoc dla całego zespołu medycznego Szczególne podziękowania dla pielęgniarki za wsparcie psychiczne od samego początku do końca. Badanie może nie bardzo skomplikowane ale jak dla mnie wiązało się z ogromnym stresem Dziękuję bardzo za fachowe podejście do pacjenta.

Joanna Grabska, 26.06.2023

Chciałabym wyrazić serdeczne podziękowania Panu dr Pawłowi Świercz.
Bardzo dziękuję za Pana pracę, zaangażowanie w czasie leczenia moich żylaków, a także chirurgii zmian skórnych.
Polecam Doktora innym potrzebującym pacjentom.
Doceniam troskę, profesjonalizm oraz duże doświadczenie w niełatwych, wydawałoby się czasem niemożliwych sprawach.
Można by rzec, że Pan Doktor „niemożliwe przypadki rozwiązuje od ręki, a na cuda trzeba poczekać trochę dłużej…” :)
Korzystając z okazji dziękuję również całemu zespołowi pielęgniarek oraz pracownikom recepcji za życzliwość, pomoc i uśmiech.
Życzę wielu sukcesów w Państwa codziennej pracy oraz dalszego rozwoju placówki.

Z powazaniem
Agnieszka Tor, Warszawa

Agnieszka Tor, 26.06.2023

Chciałam bardzo podziękować całemu zespołowi Centrum Medycznego Doktor A, zaczynając od Pań w rejestracji, Panie Pielęgniarki, Lekarzy aż po Dyrekcję. Od kilku lat personel medyczny wspierał mnie w opiece nad Rodzicami. Oboje bardzo schorowani z ograniczeniami ruchowymi. Korzystaliśmy w dużej mierze z podstawowej opieki zdrowotnej w ramach NFZ. Po odejściu Mamy, kiedy moja sytuacja uległa kolejnym komplikacjom, w opiece nad chorym Ojcem otrzymałam wsparcie Pani Dyrektor, która wyszła naprzeciw naszym problemom. Otrzymałam również ogromną pomoc od Pań pielęgniarek. Szczególnie od Pani Ani Jagodzińskiej. Jej uśmiech, spokój, empatia, dobre rady a także pomoc jakiej nam udzielała były bezcenne. Mogliśmy również liczyć na Panią Kasię, zawsze uśmiechniętą i gotową do pomocy.
W Centrum otrzymaliśmy wsparcie, życzliwość, uśmiech i profesjonalizm. Bardzo za to dziękuję. Szczególnie, że w naszych czasach jest wielu schorowanych seniorów, których potrzeby trafiają na ścianę obojętności.
Z wyrazami szacunku,
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, 09.08.2022

Szanowni Państwo, miałem wizytę u dr Michniewicza, który przyjął mnie bardzo nie profesjonalne, być może był zmęczony po nocnym dyżurze. W każdym razie wyszedłem z wizyty bardzo zdenerwowany ponieważ Pan Michniewicz, miał trudności ze znalezieniem w systemie informacji o przebytej operacji usunięcia stercza oraz o corocznej kontroli jamy brzusznej oraz PSA. Być może też pieniądze z Funduszu są postrzegane jako gorsze niż te,które płacimy z w przypadku prywatnej wizyty. Pan dr Michniewicz nie był „skupiony na pacjencie”. Z poważaniem, E. Sobczak

doktorA: Szanowny Panie, Pan doktor Piotr Michniewicz jest bardzo profesjonalnym lekarzem. Badania zalecane są pacjentom, kiedy w ocenie lekarza, pacjent ich potrzebuje. Po przenalizowaniu historii choroby wynika, że nie ma niepokojących okoliczności wymagających zlecenia badań, a rok o którym Pan wspomina minie za kilka miesięcy. Ostentacyjne wyjście pacjenta z gabinetu w trakcie wizyty w związku z nieuzyskaniem tego czego Pan oczekiwał buduje tylko niechęć i wzajemną wrogość, która w relacjach lekarz pacjent jest bardzo niewskazana. Pan doktor postąpił zgodnie we sztuką medyczną i procedurami, do przestrzegania których obliguje nas NFZ. Jeśli pacjent ma życzenie wykonywać sobie nieinwazyjne badania prywatnie, może to robić na własny koszt. NFZ obliguje nas do postępowania według standardów medycznych wskazujących racjonalne decyzje medyczne i nietrwonienie finansowych środków publicznych. Proszę o doniesienie dokumentacji medycznej o którą prosił dr Michniewicz. Pana negatywna opinia na temat centrum medycznego doktorA jest nieprawdziwa oraz wynika z niespełnienia Pan oczekiwań, które są w sprzeczności z zaleceniami NFZ.

Eugeniusz Sobczak, 30.03.2022

Chcę wyrazić wdzięczność i moje uznanie całemu personelowi medycznemu Centrum Medycznego doktorA, a w szczególności Panu doktorowi Adamowi Zielińskiemu.
Szanowny Panie Doktorze.
Do m-ca listopada 2020 r. leczył Pan moją Mamę – Halinę Horbowiec. Żeby przybliżyć Panu pacjentkę, to Mama miała owrzodzenie podudzi (prawej nogi), przyjeżdżałyśmy do Pana na czyszczenie ran i zmianę opatrunku. Moja Mama bardzo cieszyła się na wizyty u Pana, bo mimo wielkiego bólu widziała poprawę, a Pan ze swoim ludzkim podejściem do pacjenta, z wielkim profesjonalizmem chyba dodawał Mamie sił.
Chciałam bardzo Panu podziękować, bo ja też z chęcią wyruszałam do Warszawy na wizyty u Pana Doktora.
Niestety moja Mamusia zmarła.
Na pewno życzyłaby sobie aby Panu podziękować, więc serdecznie Panu dziękuję za opiekę. Podziękowania także proszę złożyć Pani Kasi i Pani Ani.
Z wyrazami szacunku
Dorota Niedźwiedź.

Dorota Niedźwiedź, 15.02.2021

Szanowni Państwo, chciałabym wyrazić swoje uznanie dla pana Dr Kalbarczyka, od dłuższego czasu jestem jego pacjentką i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to lekarz z powołania, który nie tylko charakteryzuje się ogromną wiedzą medyczną, ale także autentyczną troską o pacjenta. Zawsze patrzy na pacjenta kompleksowo i ma czas na spokojną i rzeczową rozmowę, a co najważniejsze, a niestety coraz rzadsze, na wysłuchanie pacjenta. Należy także podkreślić niebywałą empatię i ogromną kulturę osobistą dr Kalbarczyka. Bardzo dziękuję doktorowi za dotychczasową opiekę, a sobie i nam wszystkim życzę tylko takich lekarzy.
Z poważaniem
Agnieszka Wieczorek

Agnieszka Wieczorek, 04.02.2021

Gastroskopia – mało przyjemne badanie wykonane w bardzo przyjemnej atmosferze. Rozmowa z Panią doktor rzeczową i profesjonalną, zdecydowanie podniosła mnie na duchu, pomimo zdiagnozowanego problemu. Czekam na kolejną wizytę z nadzieją na skuteczne wyleczenie.
Podziękowania dla Pani dr. Edyty Tulewicz-Marti oraz dla Pani pielęgniarki (niestety nie pamiętam nazwiska) za niezwykle empatyczną opiekę podczas zabiegu.

Dariusz O., 13.01.2021

Ustawienia

Czcionka
Kontrast