fbpx

Marta Ciosek -

Zapraszam:

Warszawa Wesoła

poniedziałek 16:20-20:00

Ginekolog

Lek. Marta Ciosek

 

WYKSZTAŁCENIE:

II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie, rok ukończenia 2007;
Specjalizacja z położnictwa i ginekologii zakończona egzaminem z wyróżnieniem, rok 2017;
Specjalizacji z onkologii ginekologicznej zakończona z wynikiem bardzo dobrym, rok 2022.

 

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

od 2022 – Zastępca Ordynatora Oddziału Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie;
od 2009 – Lekarz w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie

 

Jest lekarzem dbającym o to, aby jej Pacjentki były zawsze dobrze poinformowane o swoim stanie zdrowia. Przedstawia różne możliwości postępowania i tłumaczy wybór najlepszego z nich.
Zgodnie z motto doktorA jest skupiona na swoich Pacjentkach. To dla nich zdobywa najnowszą wiedzę na kongresach, szkoleniach, sympozjach i kursach specjalistycznych oraz doświadczenie w trakcie codziennej pracy w szpitalu. Jest niesłychanie dociekliwa w diagnozie problemu a dzięki holistycznemu podejściu do człowieka nie pozwala umknąć żadnemu pozornie nieistotnemu szczegółowi.
Od wielu lat pracuje na Oddziale Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej zajmując się na co dzień diagnostyką i leczeniem Pacjentek z rozpoznaniem łagodnych i nowotworowych zmian narządu rodnego.
Jest też mamą dwójki dzieci, więc oprócz doświadczenia klinicznego wie także, co przeżywa kobieta w ciąży i połogu i potrafi ją zrozumieć.

Ustawienia

Czcionka
Kontrast