fbpx

Biopsja cienkoigłowa

Szanowni Pacjenci, Jeśli w badaniu USG lub innym obrazowym badaniu została wykryta podejrzana zmiana, nie zawsze trzeba ją wycinać, aby dokonać jej oceny pod mikroskopem. Można wykonać biopsję.   Biopsja cienkoigłowa jest to badanie polegające na pobraniu cienką igłą materiału, który następnie oglądany jest pod mikroskopem. Badanie wykonuje się pod kontrolą USG. Lekarz wykonujący USG uwidocznia […]

więcej

Podaruj najbliższym zdrowie

 Zadbaj o zdrowie bliskich i podaruj im zaproszenie na dowolnie wybrane badanie lub konsultację. Nie wiesz jakie badanie wybrać? Mamy kilka pomysłów:

więcej

Lekarz medycyny rodzinnej w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę zapraszamy do lek. Piotra Michniewicza. W celu rezerwacji terminu zapraszamy na stronę doktorA: www.doktora.pl lub prosimy o wcześniejszy kontakt z rejestracją doktorA: 22 205 08 01.

więcej

Nowy lekarz w doktorA

Szanowni Pacjenci, do naszego zespołu dołączyła lek. Joanna Bielecka-Jasiocha, pediatra, endokrynolog dziecięcy.

więcej

Lekarz pediatra w sobotę

Szanowni Pacjenci, w najbliższą sobotę, tj. 23.11.2019, zapraszamy do dr  Agnieszki Turlińskiej.  W celu rezerwacji terminu zapraszamy na stronę doktorA: www.doktora.pl lub prosimy o wcześniejszy kontakt z rejestracją doktorA: 22 205 08 01.

więcej