fbpx

Zapraszam:

wtorek w godzinach 17:00 – 20:00

piątek w godzinach 13:00-17:00

Psychoterapeuta

mgr Katarzyna Maternowska

  • Jest psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.
  • Jako psychoterapeuta pracuje i kształci się w nurcie terapii Gestalt, w której kładzie się nacisk na oryginalność każdej osoby, na jej FENOMEN. Każdy człowiek jest wyjątkowy i ta wyjątkowość zasługuje na odkrycie, szacunek i wsparcie. Jako terapeuta pragnie towarzyszyć osobom indywidualnym oraz parom w drodze do samoświadomości, spełnienia, dobrego życia.
  • Instytut w którym zdobywała wiedzę i doświadczenie posiada akredytację EAGT (European Assiociation for Gestalt Therapy).
  • W pracy terapeutycznej przestrzega kodeksu etycznego Stowarzyszenia Terapii Gestalt,. Superwizuje swoją pracę w wyżej wymienionym instytucie.
  • Zawód psychoterapeuty wybrała będąc już dojrzałym człowiekiem. Wcześniej spotykała się z ludźmi i ich wrażliwością na gruncie artystycznym(absolwentka wydziału aktorskiego w PWSFTv i T w Łodzi i wydziału reżyserii teatralnej we Wrocławiu). Od kilkunastu lat pracuje również jako trener grupowy prowadzący warsztaty rozwojowe i artystyczne. Jest pasjonatką pracy z ciałem, oddechem, głosem i wyobraźnią.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Zapytaj
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...