fbpx

Flebolog Warszawa, Chirurg Naczyniowy Adam Zieliński | Flebologia DoktorA

Zapraszam:

poniedziałek w godz. 08:00–14:00
wtorek w godz. 13:00–19:00
środa w godz. 09:00–15:00
czwartek w godz. 08.00–15.00
piątek w godz. 09:00–14:00

 
 
 
 
 
 
 

Dobry flebolog Warszawa – jak znaleźć specjalistę od chorób żył?

Choroby żył są bardzo powszechne w społeczeństwie i mogą mieć negatywny wpływ na jakość życia. Żylaki, niewydolność żylna, zakrzepica, owrzodzenia żylne to tylko niektóre z problemów, z którymi borykają się pacjenci. Aby skutecznie leczyć te schorzenia, potrzebna jest pomoc specjalisty – flebologa.

Leczeniem i diagnozą chorób żył zajmuje się flebolog. Flebolog wykonuje badania obrazowe naczyń, takie jak USG Doppler, oraz stosuje różne metody leczenia, np. skleroterapię, laseroterapię, radiofrekwencję czy zabiegi chirurgiczne. Flebolog może również doradzić pacjentowi, jak zapobiegać powikłaniom i poprawić stan zdrowia naczyń.

Jak znaleźć dobrego flebologa w Warszawie? Oto kilka wskazówek:

 • Skorzystaj z wyszukiwarki internetowej. Możesz wpisać frazę “dobry flebolog Warszawa” lub “flebolog Warszawa opinie” i sprawdzić wyniki. Zwróć uwagę na to, czy lekarz ma dobre opinie od pacjentów, jakie ma kwalifikacje i doświadczenie oraz jakie oferuje usługi. Możesz również skorzystać z portali medycznych
 • Zapytaj znajomych lub rodzinę. Może ktoś z Twojego otoczenia korzystał z usług flebologa i może Ci polecić dobrego specjalistę. Zapytaj o to, jak przebiegała wizyta, czy lekarz był kompetentny i uprzejmy oraz czy był zadowolony z efektów leczenia.
 • Skonsultuj się z lekarzem rodzinnym lub innym specjalistą. Jeśli masz skierowanie do flebologa lub masz podejrzenie choroby żył, możesz poprosić swojego lekarza rodzinnego lub innego specjalistę (np. dermatologa, ginekologa) o polecenie dobrego flebologa w Warszawie. Lekarze często współpracują ze sobą i znają się na rynku medycznym.
 • Odwiedź klinikę flebologiczną. W Warszawie istnieją specjalistyczne kliniki flebologiczne, które oferują kompleksową diagnostykę i leczenie chorób żył.

Pamiętaj, że dobry flebolog Warszawa to taki, który nie tylko potrafi skutecznie leczyć choroby żył, ale również dba o komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Nie zwlekaj więc z wizytą u specjalisty i zadbanie o zdrowie swoich naczyń!

Flebolog, Chirurg Naczyniowy

dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med.
Specjalista – Chirurg Ogólny
Specjalista – Chirurg Naczyniowy
Flebolog Centrum Medycznego doktorA w Warszawie

 

WYKSZTAŁCENIE:

 • 2014 międzynarodowy kurs flebologiczny EVF HOW;
 • 2007 egzamin specjalizacyjny z chirurgii naczyniowej z wynikiem bardzo dobrym;
 • 2006-2007 międzynarodowy kurs transplantologiczny Hesperis Course;
 • 2003 egzamin specjalizacyjny z chirurgii ogólnej (dawniej 2. stopnia) z wynikiem bardzo dobrym; najwyższa w Polsce liczba punktów na egzaminie testowym;
 • 2000 obrona pracy doktorskiej „Problemy chirurgicznego leczenia organicznego hiperinsulinizmu”;
 • 1998 egzamin specjalizacyjny 1. stopnia z chirurgii ogólnej z wynikiem bardzo dobrym;
 • 1998 Międzynarodowy Mikrochirurgiczny Kurs Przeszczepiania Narządów;
 • 1989-1995 Akademia Medyczna w Warszawie, I Wydział Lekarski; dyplom lekarza z wyróżnieniem (średnia ocen 4,6).

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

 • 1995-2007 Klinika Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej, SP CSK, ul.Banacha 1a, Warszawa;
 • 1997 – 2014 Centrum Medyczne Damiana, Warszawa;
 • 2004 – 2013 Centrum Medyczne Puławska, Warszawa (Piaseczno);
 • 2002 Stypendium naukowo-szkoleniowe z chirurgii naczyniowej, transplantacyjnej oraz małoinwazyjnej w University of Illinois at Chicago oraz Northwestern University at Chicago, USA;
 • 2007 – 2014 Centrum Medyczne Medicover, Warszawa;
 • 2009 – 2014 Szpital Medicover, Warszawa;
 • 2010 – 2014 Centrum Lasermed, Warszawa;
 • Od 2013 Centrum Medyczne doktorA, Warszawa
 • Od 2018 – Członek Rady Naukowej Akademii Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (ESVS Academy), odpowiedzialny za europejskie szkolenie w zakresie chorób żył w ramach ESVS

 • Od 2018 – Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Flebologicznego

DOROBEK NAUKOWY Sprawdź certyfikaty

 • 26 publikacji w czasopismach krajowych i zagranicznych;
 • 47 doniesień zjazdowych krajowych i zagranicznych;
 • 4 publikacje prasowe;
 • uczestnictwo w 2 projektach naukowych finansowanych przez Komitet Badań Naukowych.

 

Flebolog Warszawa Chirurg naczyniowy

Jednym z najważniejszych elementów mojej działalności chirurgicznej jest leczenie chorób żył czyli flebologia. To dziedzina medycyny, która staje się coraz bardziej potrzebna z uwagi na niezwykle duże rozpowszechnienie problemów medycznych związanych z patologią układu żylnego. Dzięki burzliwemu rozwojowi polskiej flebologii, który dokonał się w ostatnich latach, możemy znacznie lepiej poznać mechanizmy prowadzące do powstania chorób żył oraz dużo skuteczniej je diagnozować i leczyć. Uczestnicząc aktywnie w licznych konferencjach flebologicznych oraz w działalności naukowej prowadzonej przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne, mam możliwość odbywania częstych spotkań z flebologami w kraju i zagranicą. Daje mi to możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji potrzebnych w pracy flebologa oraz wymiany doświadczeń z lekarzami na całym świecie. Od wielu lat zdobywam wiedzę w dziedzinach chirurgicznych i naczyniowych i wiem, że nawet w tak dużym mieście, jak Warszawa, czy jej okolice, w dalszym ciągu musimy wskazywać nowe drogi leczenia i propagować je zarówno wśród pacjentów, jak i innych lekarzy. Centrum Medyczne doktorA jest miejscem, gdzie flebologia rozwija się bardzo prężnie, stale podnosimy kwalifikacje kadry lekarskiej i pielęgniarskiej, aby zaoferować naszym pacjentom najwyższy standard usług.

dr n. med. Adam Zieliński

 

 

Zobacz jak

leczymy żylaki w doktorA w Warszawie

Więcej o chirurgii naczyniowej

 

(26.10.2016)

Szanowni Pacjenci,

w dniach 20-22 października odbył się w Warszawie X Kongres Central European Vascular Forum organizowany przez CEVF. W spotkaniu wzięło udział wielu wybitnych ekspertów z kraju i zagranicy, którzy zaprezentowali najnowsze osiągnięcia z zakresu flebologii, chirurgii naczyniowej, angiologii i innych pokrewnych dziedzin zajmujących się problemami naczyń.

W tym prestiżowym gronie nasze centrum medyczne miało swojego przedstawiciela. Dr Adam Zieliński, flebolog, chirurg naczyniowy z doktorA poprowadził wykład na temat laserowego operowania żylaków.

Aktywny udział w programach naukowych pozwala nam dzielić się doświadczeniami z najlepszymi specjalistami z całego świata. Ta wiedza sprawia, że możemy zaproponować Państwu leczenie na najwyższym poziomie.

 

Biała sobota u Chirurga Naczyniowego

Szanowni Pacjenci,

28 stycznia 2017 organizujemy bezpłatne konsultacje dla pacjentów z żylakami na obu nogach

Konsultacje przeprowadzi dr n. med. Adam Zieliński, chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, flebolog z doktorA.

Zapraszamy tych z Państwa, którzy mają widoczne żylaki na obu nogach.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyt w Rejestracji doktorA22 205 08 01.

 

 

Dzisiejszym dniem zawładnął Black Friday. My zaś proponujemy Państwu White Thursday.

W czwartek, 7 grudnia, zapraszamy Państwa na BEZPŁATNE KONSULTACJE u chirurga naczyniowego. Do Państwa dyspozycji będzie dr n. med. Paweł Świercz, chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, angiolog.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyt w rejestracji doktorA22 773 23 13 lub 22 205 08 01.

 

 

(25.01.2018)

Z wielką satysfakcją chcemy poinformować Państwa, że szef zespołu chirurgicznego doktorA, dr n. med. Adam Zieliński został powołany na stanowisko Członka Rady Komitetu Edukacji i Szkolenia Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (Education and Training Committee of European Society for Vascular Surgery – ESVS).

Doktor Zieliński będzie zajmował się koordynacją europejskiego cyklu szkoleniowego z zakresu chorób żył. ESVS to jedno z najważniejszych towarzystw naczyniowych na świecie, skupia wielu znakomitych chirurgów z całej Europy, a na kongresy i szkolenia organizowane przez tę organizację przyjeżdżają czołowi przedstawiciele tej dziedziny z całego świata. Zaproszenie do prac w tak szacownym gremium jest dużym wyróżnieniem i wyrazem uznania dla ogromnej wiedzy i doświadczenia dydaktycznego doktora Zielińskiego oraz współpracującej z nim kadry.

 

W dniach 14-16.06.2018 r. odbywa się w Warszawie najważniejsze w roku spotkanie naukowe specjalistów zajmujących się zabiegowym leczeniem chorób naczyń – X Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Miło nam poinformować Państwa, że do aktywnego udziału w tym wydarzeniu w roli wykładowcy został zaproszony dr Adam Zieliński – chirurg naczyniowy z Centrum Medycznego doktorA. Dr Zieliński wygłosił wczoraj wykład o leczeniu chorych z zaawansowanymi postaciami choroby żylnej kończyn dolnych, współuczestnicząc w sesji naukowej m.in. u boku jednego z najznamienitszych chirurgów naczyniowych na świecie – prof. Petera Gloviczki oraz Prezesa Polskiego Towarzystwa Flebologicznego – prof. Tomasza Urbanka.

 

W dniach 21-23.06.2018 r. w Lublinie odbył się IX Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF)Organizacja ta zajmuje się kształceniem i integracją środowiska flebologów, czyli lekarzy zajmujących się leczeniem chorób żył w Polsce. W konferencji tej uczestniczą również specjaliści Centrum Medycznego doktorA – dr Adam Zieliński oraz dr Paweł Świercz.

Dr Zieliński został zaproszony do wygłoszenia wykładu na temat najnowszych sposobów leczenia zaawansowanych postaci choroby żylnej kończyn dolnych. Dowodem uznania środowiska flebologicznego dla wiedzy i zaangażowania dr Zielińskiego w działalność naukową Towarzystwa jest fakt wybrania go na członka Zarządu PTF. Gratulujemy.

 
 

Centrum starożytnej kultury oraz kolebka medycyny europejskiej – antyczne miasto Ateny stało się tym razem na kilka dni stolicą najnowszej myśli flebologicznej. W dniach od 28 do 30.06.2018 r . odbywał się tu bowiem kongres Europejskiego Forum Żylnego (European Venous Forum).

Jest to organizacja zajmująca się szkoleniem oraz badaniami naukowymi w dziedzinie leczenia chorób żył. Skupia najlepszych specjalistów z Europy oraz całego świata. W gronie uczestników tego spotkania nie mogło zabraknąć Centrum Medycznego doktorA, które reprezentował dr Adam Zieliński – chirurg naczyniowy i flebolog.

W celu kontynuacji intensywnego programu wymiany doświadczeń medycznych oraz stałego podnoszenia kwalifikacji jesteśmy obecni na ważnych wydarzeniach edukacyjnych po to, aby służyć Państwu aktualną wiedzą oraz przyczyniać się do postępu naukowego.

 

 

Na podstawie zamieszczanych wcześniej informacji o działalności naukowej i dydaktycznej zespołu lekarskiego doktorA, mogli dowiedzieć się Państwo, że nasi lekarze nie tylko leczą podopiecznych naszej kliniki, ale intensywnie szkolą siebie oraz rozpowszechniają wiedzę medyczną wśród swoich kolegów, będąc wykładowcami i nauczycielami dla innych.

Kolejnym wyrazem tego rodzaju aktywności jest opublikowanie na łamach specjalistycznego czasopisma naukowego z zakresu flebologii – Phlebological Review, artykułu o najnowszych metodach zabiegowych stosowanych w leczeniu żylnej choroby kończyn dolnych. Autorami tego artykułu są dr Adam Zieliński oraz dr Paweł Świercz, którzy na co dzień w doktorA służą Państwu radą i pomocą z zakresu chirurgii naczyniowej i flebologii. Naszym lekarzom gratulujemy kolejnego sukcesu naukowego, a zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy – zapraszamy do lektury artykułu:

https://www.termedia.pl/Are-non-thermal-non-tumescent-techniques-more-recommended-Endovenous-treatment-of-saphenous-veins-reflux-methods-and-results-overview-and-discussion,76,33012,1,1.html

 

 

Coroczny zjazd Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (ESVS) jest dla chirurgów z całej Europy jednym z najważniejszych wydarzeń naukowych i dydaktycznych. Od 2 lat zespół Centrum Medycznego doktorA aktywnie uczestniczy w tym wydarzeniu, będąc członkiem komitetu naukowego Akademii ESVS.

Również w tym roku, podczas zjazdu w Hamburgu, który odbył się w dniach 24-27.09.2019 r. nasi chirurdzy naczyniowi – dr Adam Zieliński i dr Paweł Świercz byli zaangażowani w przekazywanie wiedzy z zakresu leczenia chorób żył lekarzom z całej Europy. Dr Adam Zieliński przygotował i nadzorował merytorycznie całość szkolenia żylnego, a dr Paweł Świercz współprowadził część warsztatów z zakresu flebologii.

Dziękujemy naszym chirurgom za stały naukowy rozwój naszego zespołu oraz zaangażowanie w nauczanie kolegów z innych ośrodków polskich i europejskich. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że nasi pacjenci są w doskonałych rękach.

 

Ustawienia

Czcionka
Kontrast