fbpx

Wydarzenia

Zaangażowanie w bezpośrednią walkę z pandemią COVID-19 na szczęście nie zahamowało naszych działań naukowych i edukacyjnych.

Zespół lekarski Centrum Medycznego doktorA stale zajmuje się Państwa leczeniem, kontynuując także swoją aktywność naukową. Koordynator zespołu chirurgicznego dr Adam Zieliński, w ciągu ostatnich kilku miesięcy pandemii uczestniczył w licznych spotkaniach medycznych w wersji on-line, zarówno jako wykładowca, jak i organizator. Do najważniejszych tego typu wydarzeń z jego udziałem należały: kongres Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (ESVS Month), Międzynarodowy Panel Ekspercki Weekly SOLV@ oraz konferencje pod patronatem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF) – Flebologia Estetyczna, Flebologia Praktyczna oraz 30. Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres PTF.

Jednym z najbardziej wymagających i prestiżowych wydarzeń było zorganizowanie i przeprowadzenie bezpośredniej, szkoleniowej transmisji zabiegu laserowego zamykania żył, która odbyła się jako część programu szkoleniowego ESVS Academy. Było to pierwsze tego typu wydarzenie w ramach ESVS. Oglądali nasz zabieg, dyskutowali z naszymi flebologami oraz zaproszonymi gośćmi, lekarze z różnych części świata.

Miło nam również poinformować, że praca studentów działającego w doktorA koła naukowego zdobyła 3. nagrodę podczas Międzynarodowego Kongresu Medycznego. Dbamy o Państwa i naszą wspólną przyszłość.

 
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Zapytaj
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...